EN YENİLER

Galabet %25’e Varan Anlık Slot Kayıp Bonusu

Galabet Anlık Slot Kayıp Bonusu

Galabet olarak casino oyunlarımızı tercih eden oyuncularımız için geniş bir slot kataloğu sunmaktayız. Tüm slot sağlayıcılarımızda slot alanındaki oyunlar için kayıplarınıza karşılık alabileceginiz bir bonustur. Slot kayıp bonusundan yararlanabilmeniz için Minumum 50TL kayıp yaşamanız gerekmektedir.

Bonus ile ilgili kurallar ve şartlar aşağıdadır;

 1. Kayıp bonusumuz sadece Slot oyunlarında ki kayıplarınız için geçerlidir.
 2. Minimum 50 TL yatırarak Slot kayıp bonusu talep edebilrsiniz.Kayıp bonusunuzu alabilmeniz için Canlı yardıma bağlanarak Slot kayıp bonusu talebinde bulunmanız gereklidir. 36 saat içerisin de talep edilmeyen kayıp bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir .
  • 999 TL’ye kadar %20
  • 1.000 TL ve üzeri kayıplarınıza %25
 3. Kayıp bonusları hesaplamaları gerçekleştirilirken 24 saat içerisinde ki kar -zarar durumuna bakılarak işlem gerçekleştirilmektedir.Bu süreçte kar da olan üyeler için herhangi bir kayıp bonus aktarımı gerçekleştirilmemektedir.
 4. Slot kayıp bonusumuzun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır. Dilediginiz gibi kullanım gerçekleştirebilrsiniz.
 5. Slot kayıp bonusu sadece amacı oyun oynamak olan üyelere aktarılmaktadır.Slot kayıp bonusunu farklı amaçlar için aldığı tesbit edilirse Slot oyunlarına girişi engellenebilir ve kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.
 6. Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “GalaBet” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
 7. GalaBet bu bonusu istediği zaman durdurma yada iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.
 8. GalaBet genel bonus kurallarını Slot kayıp bonusu için geçerlidir.

GALABET’E GÜVENLİ GİRİŞ İÇİN TIKLA!